LadislavaBlazkova
LadislavaBlazkova

Ladislava Blažková


Ladislava vystudovala žurnalistiku a sociální práci. Oba obory se jí podařilo spojit v pozici tiskové mluvčí Ligy vozíčkářů. Laďka není klasický řečník. Její přednášky jsou plné nadhledu a humoru, se kterým přistupuje ke všem životním situacím. Ví, že většina překážek se dá překonat, ale taky ví, že sdílení motivačních citátů to za nikoho neudělá.
Mohla by jen sedět a čučet do zdi a nikdo by jí to asi nevyčítal. Je totiž na vozíku. Místo toho však pomocí interaktivního workshopu dává možnost mladým lidem podívat se na hendikep z jiného úhlu. Spolupracuje s Amnesty International a Nadačním fondem Lepší vyhlídky. Ve volném čase cestuje. Právě Pouť do Santiaga de Compostela nebo expedice do Tanzánie jí pomáhají zjistit, co se dá ještě zvládnout. A že toho není málo.

A proč Ladislava?
Laďka je prostě živel. Na čtyřech kolech žije život, na jaký si většina lidí bez omezení ani netroufne. Zároveň však s nadhledem, humorem a hlavně otevřeně mluví o potřebách lidí, kteří nějaké omezení mají a snaží se tak jejich světy propojovat.

Souhlasím
###message